Büyük Çamlıca Peyzaj, alanında  uzman peyzaj mimarları, ziraat mühendisleri, teknikerler ve işinin ustası saha elemanlarından oluşan yaklaşık 200 kişilik büyük bir ailedir.

ASLI CANGÖZ KAHVECİ

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünden 2000 yılında mezun olmuştur. 2005 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde çalışmaktadır ve Projeler Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

LEVENT ZERAN

İstanbul Üniversitesi, Peyzaj Mimarlığı bölümünden 1997 yılında mezun olmuştur. 2002 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde çalışmaktadır ve Şantiye Şefi olarak görevine devam etmektedir.

SİNEM LAÇİNER ZERAN

İstanbul Üniversitesi, Peyzaj Mimarlığı bölümünden 1997 yılında mezun olmuştur. 2002 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde çalışmaktadır ve Proje Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

MÜGE HARMAN

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünden 2001 yılında mezun olmuştur. 2006 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde çalışmaktadır ve Proje Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

FETAMETİNİ ÖZERLİ

Erzurum Atatürk Üniversitesi, Ziraat Mühendisliği bölümünden 1994 yılında mezun olmuştur. 2010 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde çalışmaktadır ve Şantiye Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

KÜBRA BABAL

İstanbul Üniversitesi, Peyzaj Mimarlığı bölümünden 2009 yılında mezun olmuştur. 2010 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde çalışmaktadır ve Proje Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

SAHA ELEMANLARI

Peyzaj uygulama ve bakım hizmetleri için firmamızın bünyesinde yaklaşık 200’e yakın bahçıvan görev yapmaktadır.